PS4'ün Detroit: Become Human oyunu için güçlü bir başlangıç. Ayrıca yeni çıkanlar arasında State of Decay 2 ve Dark Souls Remastered de var. İşte en çok satanlar listesi.

En Çok Satan Oyunlar

En Çok Satan Oyunlar

PlayStation 4'ün Detroit: Become Human oyunu; Xbox One'ın State of Decay 2'sini ve çoklu platform Dark Souls'u geçerek bu hafta İngiltere'deki satış grafiklerinde yeni sürümlerin savaşını kazandı.

Bu yeni 3 oyun, spor oyununun satışları, perakendeci promosyonları ve yaklaşan World Cup 2018 güncellemesini çevreleyen ilgi sayesinde % 59 artmasına rağmen FIFA 18'in 4. sıraya gerilemesine neden oldu. God of War da satış grafiklerinde beş haftadır zirvede yer almıştı ve şimdi 5. sırada kendine yer buldu. Bu hafta ayrıca yeni bir oyun daha yayınlandı; Space Hulk Deathwing ve listeye 19. sıradan girdi.

Yeni çıkan Detroit oynamaya değer, ancak seçim özgürlüğü vermek ve sonunda oyunun bir parçası olduğunu hatırlatmak arasındaki doğru dengeyi vurmak için mücadele ediyor gibi. Cage and Quantic Dream bu oyun tarzını benimsemeye yaklaşıyor, ama hala büyümek için bir yer olduğu ortada.

En Çok Satan Oyunlar Listesi

01. Detroit: Become Human
02. State of Decay 2
03. Dark Souls Remastered
04. FIFA 18
05. God of War
06. Far Cry 5
07. Overwatch
08. Destiny 2
09. Fallout 4
10. Mario Kart 8 Deluxe

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları