En İyi Arcade Android Oyunları:
Bir arcade oyunu genellikle, restoranlar, kafeler ve eğlence salonu gibi kamuya açık işletmelerde kurulmuş madeni parayla çalışan bir eğlence makinesidir. Bu maziden gelen oyunlar günümüzde artık çeşitli platformlarda da oynanabilmektedir. Sizler için Arcade Oyunlarını derledik.

En İyi Arcade Oyunları

En İyi Arcade Oyunları

Çoğu arcade oyunları; video oyunları, langırt tezgahları, elektro-mekanik oyunlar veya ödemeli oyunlardır. Kesin tarihler tartışılırken, arcade video oyunlarının altın çağları genellikle 1970'lerin sonunda başlayan ve 1980'lerin ortalarında biten bir dönem olarak tanımlanır. 1990'ların başında kısa bir süre yeniden canlanma olsa da, Playstation ve Xbox gibi grafik tabanlı oyun oynama yeteneklerinde yükselişe ve maliyetlerde düşüşe neden olan rekabetçi ev tabanlı video oyun konsollarının batı yarım küresinde geriledi. 

Ama özellikle mobil teknolojinin günümüzde iyice yer edinmesiyle bu sevilen arcade oyunları telefonlarımızda tekrardan oynanmaya başlandı. Tabi konsol ve PC platformlarında da oynanabilmektedir. Ancak mobil daha kullanışlı hale getirmiştir. Android platformda arcade oyunları epey yaygındır. Bizler de sizler için en iyi arcade oyunlarını derledik. Eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle en iyi arcade android oyunları listemiz. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları