Torrent (indirme) siteleri torrent sistemi çıktığından beri her zaman popüler ve kullanışlı olmuştur. Halen günümüzde torrent siteleri popülerliğini korumakta. İnternette bir şeylere ihtiyacımız olduğunda belki de herkesin ilk durağı torrent olmuştur. Bizler de bu torrent sitelerini derledik.

Torrent Siteleri

Torrent Siteleri

Torrent, verileri ve elektronik dosyaları Internet üzerinden dağıtmak için kullanılan eşler arası (eşten eşe "P2P") dosya paylaşımı için bir iletişim protokolüdür. Torrent, TV şovları veya video klipler içeren dijital video dosyaları veya şarkı içeren dijital ses dosyaları gibi büyük dosyaları aktarmak için kullanılan en yaygın protokollerden biridir. Torrent dosyalarını kullanabilmeniz torrent programlarına ihtiyaç vardır. En çok bilinenler; μTorrent, Xunlei, Transmission, qBittorrent, Vuze, Deluge, BitComet ve Tixati'dir.

İnternet ortamında; film, mp3, oyun, program ve daha fazlasını arıyorsak bir çok kişinin ilk bakacağı yerlerdir torrent siteleri. Her ne kadar bazıları kapatılsa da kullanımı gün geçtikçe hızla artmaktadır. Böyle olunca da bir çok torrent sitesi mevcuttur. Aralarından en popüler ve iyi olanları seçmeye çalıştık.

En iyi torrent siteleri listemiz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları