Güzel, sakin ve ilginç. Monument Valley, özellikle dokunmatik ekran kontrolleri, zihin bükme ve memnuniyeti arasındaki dengeyi sağlayan seviyelere uyarlanmış oyun mekaniği içeren bir bulmaca oyunudur.

Monument Valley Ücretsiz

Monument Valley Ücretsiz

Güzel, sakin ve ilginç. Monument Valley, özellikle dokunmatik ekran kontrolleri, zihin bükme ve memnuniyeti arasındaki dengeyi sağlayan seviyelere uyarlanmış oyun mekaniği içeren bir bulmaca oyunudur. Mobil oyun hem oyun oynayanların hem de eleştirmenlerin sevgilisi haline geldi ve poster çocuğu oldu diyebiliriz.

Doğal olarak, ilk oyunun başarısı, bir genişleme paketi ve sonradan dolu dolu bir ikinci oyunla sonuçlandı. Ancak, hala orijinal Monument Vadisi'ni deneyimlemediyseniz, şimdi en azından bunu Android'de ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Oyun artık Play Store'da ücretsiz olarak indirilebilir. İlerleyen zamanlarda iPhone App Store'da ücretsiz olup olmayacağına dair bir bilgimiz yok, mağazayı arada sırada kontrol edin.

Ayrıca eklenti bölümünün, uygulama içi satın alma yoluyla 1,99 dolar değerinde bir maliyetle hala mevcut olduğunu unutmayın. Ücretsiz Monument Valley indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Monument Valley İndir

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları