Resident Evil 7, tartışmasız bir şekilde seriyi kurtaran parlak bir survival-korku oyunuydu. İyi satıldı, ancak geliştirici Capcom'un umduğu kadar değildi çünkü 7 ayda 4 milyon satılması bekleniyordu ve bu 7 aydan uzun sürdü. Belki de fiyatlar buna neden olmuştur, şimdi ise oyun yüzde 40 indirimli satılmakta üstelik bu kalıcı bir indirim!

Resident Evil 7’nin Fiyatı Kalıcı Olarak Düştü!

Resident Evil 7’nin Fiyatı Kalıcı Olarak Düştü!

Resident Evil 7, tartışmasız bir şekilde seriyi kurtaran parlak bir survival-korku oyunuydu. İyi satıldı, ancak geliştirici Capcom'un umduğu kadar değildi çünkü  7 ayda 4 milyon satılması bekleniyordu ve bu 7 aydan uzun sürdü. Belki de fiyatlar buna neden olmuştur, şimdi ise oyun yüzde 40 indirimli satılmakta üstelik bu kalıcı bir indirim!

Oyunun ‘’Not a Hero ve End of Zoe DLC’’sini de içeren Gold Edition sürümünün fiyatı şu an 117₺. İndirim de zaten Gold Sürümün çıkmasıyla başladı. Bu fiyatlar gösteriyor ki ilerde oyun daha fazla indirime girebilir.

Öyleyse evet, teknik olarak bu 'yeni' bir haber değil, Capcom görebildiğimiz kadarıyla herhangi bir yerde kesilen fiyattan bahsetmedi. Ayrıca DLC olmadan temel oyunla ilgileniyorsanız, bu bilmeniz gereken bir şey. Şu anki fiyat oyunun gördüğü en düşük fiyat diyebiliriz ve sabredebilirim derseniz de ilerleyen zamanlarda daha ucuza alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları