Skull and Bones, Ubisoft Singapur tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak yeni bir aksiyon oyunudur. Özellikle korsan temalı oyunları sevenlerin merakla beklediği oyun ne zaman çıkacak?

Skull and Bones

Skull and Bones

Ufukta bulunan tek açık dünya korsan oyunu Sea of Thieves değil. Ubisoft'un Skull and Bones oyunu da 2018 için yelken açıyor ve açık denizlerde korsan savaşlarda çok daha gerçekçi bir tavır alıyor. Skull and Bones, Black Flag'in arkasındaki aynı ekibin çoğunun geliştirdiği gibi, Assassins'in bulunmadığı Assassin's Creed Black Flag'ı temel alıyor ve Hint Okyanusunda 18. yüzyıl sularını kontrol etmek için uğraşırken tek başına bir solo mücadele vaat ediyor. Ama gerçek odak, her oyuncunun ekip temelli filo savaşlarında kendi savaş gemilerini kontrol ettiği çevrimiçi PvP çatışmalarına benziyor. Oyunda, derinlerde saklanan dehşet verici bir kraken'in muazzam dokunuşları gibi, top ateşinin ortasında da doğaüstü unsurlar olacak.

Skull and Bones, açık bir dünya ortamında kurulmuş ve üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir taktik aksiyon oyunu. Kısaca oyun, korsanlık ve deniz savaşı etrafında dönmektedir. Skull and Bones, Ubisoft'un Electronic Entertainment Expo 2017'deki basın toplantısında duyuruldu. Oyunun 2018 yılının sonbahar aylarında çıkması planlanıyor.  

Platformlar: PS4, Xbox One, PC
Yayın Tarihi: 2018 Sonbahar

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları