Vampyr adından da anlaşıldığı üzere vampir temalı bir rol yama video oyunudur. Piyasada çok fazla vampir merkezli oyun bulunmamaktadır. Bu nedenle de özellikle vampir kültürünü sevenler merakla oyunu beklemektedir. Peki Vampyr ne zaman çıkacak?

Vampyr

Vampyr

Son en büyük Vampir merkezli oyun Vampire The Masquerade: Bloodlines idi ve bu kült klasik 2004'te yeniden yola çıkmıştı. Ama yeterli değildi. Bu yüzden Vampyr, kana susamışlığı ve vampirik boşluğunu doldurmalı. Oyunu, Remember Me and Life'ın geliştiricileri olan Dontnod eklektik stüdyosu Strange yaptı. Vampyr sizi, 1918 Londra'sının Viktorya tarzındaki sokaklarında yakın zamanda geçiş yapmış olan Jonathan Reid olarak oynatır. Reid'i; ölümcül bir grip salgınına bir tedavi bulmak için doktorun şifa güçlerini kullanan Londra kurtarıcısı veya gece boyunca sadece ebedi susuzluk için insan avlayan bir günahkar olarak oynama seçeneğine sahipsiniz. Umarız Vampyr, Drakula'dan çıkmış gibi olur.

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One'da yayınlanacak olan Vampyr, 5 Haziran 2018'de çıkacaktır.

Platformlar: PS4, Xbox One, PC
Yayın Tarihi: 5 Haziran 2018

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları