Microsoft, Crackdown 3'ün Şubat 2019 için planlandığını doğruladığından, Xbox One'ın oyun kütüphanesi 2018 için yeni bir oyunu daha kaybetti.

Microsoft, Crackdown 3'ün Şubat 2019 için planlandığını doğruladığından, Xbox One'ın oyun kütüphanesi 2018 için yeni bir oyunu daha kaybetti. Dün Kotaku'dan bir söylentiyi takiben, Microsoft, Windows Central'a verdiği bir açıklamada, "Hak ettikleri deneyimi sunmak için Crackdown 3, Şubat 2019'da piyasaya sürülecek. Xbox E3 2018 brifinginde bu Pazar günü daha çok Crackdown 3'ü paylaşmayı umuyoruz." dedi.

İlk olarak 2016'da ilan edilen Crackdown 3, sürekli olarak ertelenen tarih projeksiyonlarının kanıtladığı gibi sorunlu bir geliştirme sürecine girmişti. Geçen sene E3'te oynadığımız şey, daha fazla düzeltmeye ihtiyaç duyan umutsuzca görünüyordu ve Mass Effect: Andromeda benzeri bir adımdan kaçınmak yardımcı olabilecek iyi bir şeydir. Tabii şu anda Xbox One sahipleri oyunu dört gözle beklemeleri sorun olabilir, ancak bu haftasonu başlayacak E3 ile daha fazla bilgi edineceğiz. Microsoft'un basın toplantısı 10 Haziran Pazar günü saat 16.00'da başlayacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları