Artık, Fortnite mobil cihazlarda sesli sohbet ekleyince, sessizlik içinde acı çekmek zorunda değilsiniz. Yeni seçenek, Parti menüsünde konuşmanızı sağlayan Ayarlar menüsünde mevcuttur.

Fortnite Mobile Güncellemesi

Fortnite Mobile Güncellemesi

Artık, Fortnite mobil cihazlarda sesli sohbet ekleyince, sessizlik içinde acı çekmek (veya kazanmak) zorunda değilsiniz. Yeni seçenek, Parti menüsünde konuşmanızı sağlayan Ayarlar menüsünde mevcuttur. Bir Android sürümü de yakında gelecek olan Fortnite, iOS cihazlarda kullanılabilir.

Bu özellik, alışveriş sepetlerini, mantarları ve iki sınırlı zaman oyun modunu da ekleyen v4.3 yama notlarında duyuruldu. Takım arkadaşlarıyla konuşma becerisi platformda bulunmadığından, sesli sohbet, mobil cihazlarda en önemli yeni özelliktir. Fortnite’in bir sonraki meydan okumaları da Perşembe gününe ertelendi, bu da yeni drop tarihi olarak hizmet verecek.

Fortnite şu anda Kore'de Battle Royale öncüsü PUBG'den gelen yasal bir mücadele ile karşı karşıya. Kore merkezli PUBG Corp., oyununun "ilk bağımsız Battle Royale hayatta kalma nişancı oyunu" olduğunu iddia ediyor. Geçmişte "Fortnite'ın PUBG'nin bilindiği deneyimi kopyalayabileceğinden endişe ettiğini" söylemişti.

Fortnite Mobile-Özel v4.3 Yama Notları
- Sesli sohbet burada!
-  - Partinizle sesli sohbet artık ayarlarda etkinleştirilebilir. Parti üyelerinizle Push-to-Talk!
- Farklı merdiven yapılandırmalarını düzenlemek daha tutarlı çalışacaktır.

Hata Düzeltmeleri
- Yeterli depolama alanı olsa bile, oyuncuların Fortnite'ı indirememesine neden olan bir sorun düzeltildi.
- Daha fazla destek *birçok* parmak için giriş dokunma durumuna genel düzeltmeler.
- DBNO girilirken yörünge göstergeleri artık görünmez.
- Tedarik dropu sağlık numaraları artık hasar gördüğünde doğru şekilde güncellenir.
- Silah değişiminin mümkün olmadığı durumlarda hızlı çubuğa dokunmanın envanterinizin yanlış silahta sıkışmasına neden olabilecek bir sorun düzeltildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları