Nintendo Switch, fark edebileceğinizden daha kaliteli oyunlarla harika bir sistemdir. Ancak Eshop ile ilgili halen bazı sıkıntıları vardır. Bizler de Switch Eshop'da demo olan her bir oyunu derledik.

Nintendo Switch Oyun Demoları

Nintendo Switch Oyun Demoları

Nintendo Switch, fark edebileceğinizden daha kaliteli oyunlarla harika bir sistemdir. Ama Switch'in geliştirilmeye ihtiyacı vardır ve bu özellikle Eshop için geçerlidir. Yakın zamanda yapılan bir güncelleme sonunda neyin satışta olduğunu görmek için bir yol tanıtıldı. Ancak Switch'in çevrimiçi mağazasının hala çalışması gerekiyor. 

Diğer şeylerin yanı sıra, indirilebilen tüm oyun demolarına bakmanın bir yolu vardır. Nintendo, bazı Eshop bilgilerini aktarmak için News kanalına güveniyor, ama bu pek ideal değildir. Eğer bir sistemi geç alırsanız veya son zamanlarda check-in yapmamışsanız, mağazada gezinmenin ve demoları indirmeye başlamanın kolay bir yolu yoktur. 

Resmi bir çözümün yerine, Switch Eshop'da demo olan her bir oyunu derledik. Ama umarız ki bununla ilgili Nintendo'nun gelecek bir düzeltmesi vardır. Özellikle de mağaza giderek daha fazla sayıda oyun bülteniyle dolmaya devam ederken. Nintendo Switch Oyun Demoları listemize göz atabilirsiniz. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları